.

.

Меѓународни Концепти Женска Камчеста Сатенска Вратоврска Предна Блуза Црна Големина Х-Голема

Меѓународни Концепти Женска Камчеста Сатенска Вратоврска Предна Блуза Црна Големина Х-Голема

DEN 3.00
Износ

Инк Камчеста Сатенска Вратоврска-Предна Блуза, Женска Женска Облека-Блузи (). Лажичка деколте со клучалка; затворање на копчето за копче назад. Камчеста сатенска завршница; само врзување на предниот струк; мало полите на пеплумот. Полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите