.

.

Моен Хилиард Хром Држач За Тоалетна Хартија

Моен Хилиард Хром Држач За Тоалетна Хартија

DEN 223.84
Износ

За допир на луксуз во бањата, елегантниот апартман за бања Хилиард дава привлечна изјава во мијалникот. Дизајнирана да се координира со секој декор за бања, оваа впечатлива традиционална колекција нуди и стил и функционалност. Додатоците за бања хилиард одговараат на стилот и финишот на славините На Моен Хилиард. Вклучува патентиран Печат Печат Челик монтажа Плоча Моен. Проширува Moen Тапа Натпревар Додатоци нудат.

R

Им се допаѓа и на купувачите