.

.

Каролини Богатства SC9484CHF Акита Срца Љубов И Денот На Вљубените Знаме Платно Големина На Куќа, Големина На Куќа, разнобојна

Каролини Богатства SC9484CHF Акита Срца Љубов И Денот На Вљубените Знаме Платно Големина На Куќа, Големина На Куќа, разнобојна

DEN 255.84
Износ

Каролини Богатства SC9484 CHF Акита Срца Љубов И Денот На Вљубените Знаме Платно Куќа Големина, Куќа Големина, разнобојни Знаме Платно Куќа Големина кој раса специфични акита уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на денот На Вљубените со ова украсно Големо Знаме На Денот на Вљубените. Ова Знаме Платно Куќа Големина е од каролини богатства колекција Срца и Љубов. Тешки Полиестер Куќа Големина Декоративни Ракав Пол Знаме. Секое знаме има димензии приближно 28 х 40 инчи. Ова знаме е зашиено и направено едно по едно и може малку да се разликува по големина. Ова е знаме на столбот на ракавот што ќе одговара на стандарден декоративен столб на знамето. Столбот и држачот на знамето не се вклучени и треба да се купат одделно. Знамето е отпечатено од двете страни на ткаенината со едната страна што ја отсликува другата страна. Секое знаме е отпечатено во целосна боја и тие бои се топлина поставена за издржливост. Ова Големо Знаме е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

R

Им се допаѓа и на купувачите