.

.

Печат Штит Чист Сјај Водоотпорен Тастатура-Црна

Печат Штит Чист Сјај Водоотпорен Тастатура-Црна

DEN 0.67
Износ

Запечатете Чиста Сјајна Водоотпорна Тастатура Со Позадинско Осветлување. 100% водоотпорна и безбедна тастатура за миење садови е сертифицирана Ипх8-дизајнирана да издржи средства за дезинфекција и чистење од индустриско одделение. Тастатура од вистински тип со тактилно чувство и целосни копчиња за патување за непречено и природно пишување. Се одликува Со 6 ' Долг Кабел Со ЗАШТИТЕН рф и Капаче За Заптивка за лесно приклучување и играње. Нумеричката тастатура со целосна Големина и ласерските гравирани клучеви ја подобруваат издржливоста и долговечноста на производот во текот на редовното и енергично чистење. (Црно). Ласер Врежан со Осветлени Знаци. Мембрански Клуч Прекинувач Со Тактилни Повратни Информации. LED Осветлени Знаци со 3 Поставки За Осветленост. Нумеричка Тастатура со целосна Големина и Ласерски Врежани Клучеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите