.

.

MACALLY ЦЕЛОСНА Големина USB Жична Тастатура За Mac Mini Pro, Imac Десктоп Компјутер, MacBook Pro Air Desktop w Компатибилни Кратенки На Apple, Продолжени Со Тастатура Со Броеви, Гумени Купол

MACALLY ЦЕЛОСНА Големина USB Жична Тастатура За Mac Mini Pro, Imac Десктоп Компјутер, MacBook Pro Air Desktop w Компатибилни

DEN 2.00
Износ

МАКАЛИ QKEY е УСБ-тастатура со целосна големина, специјално дизајнирана За Mac. Приклучете и играјте, оваа тастатура не бара никаков софтвер за инсталација и е многу лесна за употреба! Тастатурата има стандарден распоред со копчиња со целосна големина за удобно и ефикасно искуство со пишување. Исто така, има 16 погодни копчиња за кратенки и нумеричка тастатура со 17 копчиња за зголемување на ефикасноста и продуктивноста. Цврст, лесен за употреба и функционален, MACALLY XKEY е идеален за канцеларија и училиште. СОВРШЕН ПРИДРУЖНИК НА ВАШИТЕ MAC КОМПЈУТЕРИ И MACBOOKS : со 104 копчиња, 16 копчиња за кратенки специфични За Apple и нумеричка подлога, нашата mac жична тастатура е совршено и елегантно надворешно совпаѓање на тастатурата со вашиот уред Со Apple. УДОБНИ УЛТРА ОДГОВОРНИ КОПЧИЊА СО НИЗОК ПРОФИЛ : капачињата со целосна големина со мали вдлабнатини ви овозможуваат да пишувате удобно, тивко и со одговорен допир. COMFОНОМСКИ КОМФОР И ПРАКТИЧНО ДОЛГ USB КАБЕЛ : Изберете помеѓу навалување или рамно на тастатурата imac со преклопен држач за удар. Гумените влошки против лизгање го одржуваат цврсто на место при пишување. USB кабелот ОД 5 СТАПКИ ВИ овозможува лесно да ја поврзете тастатурата mac со вашиот компјутер, дури и ако е под вашето биро. ИЗДРЖЛИВ И ОТПОРЕН НА ИСТУРАЊЕ ДИЗАЈН. Клучните капачиња можат да траат до 10.000.000 притискања на копчињата, што ГАРАНТИРАНО ЌЕ работи со нашата едногодишна гаранција. Жичната тастатура mac може да издржи случајно истурање со дренажни дупки. КАБЕЛСКА USB ВРСКА (САМО ПРИКЛУЧЕТЕ И РЕПРОДУЦИРАЈТЕ) : Едноставно поврзете ја големата тастатура СО USB-портата На Вашиот Mac и започнете да пишувате БЕЗ ПОТРЕБЕН СОФТВЕР или ДРАЈВЕРИ! Компатибилен со десктоп компјутерите И лаптопите на Apple со Macos X 10.6 и подоцна.

R

Им се допаѓа и на купувачите