.

.

С. Поло Асн. Фустан за патики

С. Поло Асн. Фустан за патики

DEN 360.00
Износ

Оваа класична поло маица од американскиот Поло Асн. Се разигра со завршна облога на Хедер, лого -вез и трим за малку нешто дополнително. Спарете ги со омилените патики и фармерки или панталони за целосен, удобен изглед. Можете дури и да го вклучите или не за повеќе опции за стилизирање. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : тенок; Долго приближно 26 ”од рамо до полите. Деколте : јака. Затворање : Стил на пуловер со копче за копче на вратот. Ракави : Кратко. Карактеристики : Везење лого во градите; отвори на полите. Women'sенски меѓусебно блокирање на Хедер Поло од американскиот Поло Асн.

R

Им се допаѓа и на купувачите