.

.

B91xz Плус Големина Фустан За Жени Жени Обични V Вратот Фустан Лето Печатени Фустан Надвор Од Рамо Фустан Елегантен Плажа Мода Жолта, Големини И

B91xz Плус Големина Фустан За Жени Жени Обични V Вратот Фустан Лето Печатени Фустан Надвор Од Рамо Фустан Елегантен Плажа Мода

DEN 335.84
Износ

Плус Големина Фустан За Жени Жени Обичен Фустан Против Вратот Летен Печатен Фустан Надвор Од Рамениот Фустан Елегантен Моден Родител На Плажа : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата Сезона : лето што добивате : 1 ПАРЧЕ Материјал За Облекување : нашите летни фустани за жени изработени Од пријатен Материјал Што дише.Мека и удобна за вашата кожа и одлична за носење цел ден! Предложете железо на ниско ниво пред носење!. Овој трендовски и елегантен миди фустан има ласкав еластичен врв, има врат на екипажот, висок струк, ракави со кратки капачиња, задебелен цветен дезен, со рабови со разиграни важничене на рамото, затворање на задниот клуч и миди здолниште што тече, го покажува вашиот посебен и елегантен. Уживајте во сите комплименти во овој трендовски миди фустан! Класични стилови, шик отпечатоци, разноврсни стилови, модни основни предмети! Два странични џебови, погодни за носење телефон или вашата мала работа. Што се однесува до ракавот за треперење може подобро да ги модифицирате рацете и додава повеќе женски и разиграни. Стилови : Летен фустан за жени, фустани за сонце жени, миди фустан за жени, фустани на плажа за жени, долги фустани за жени, фустан со цветен принт за жени, бохо фустан за жени, 6283 женски фустан со џебови. Прилики : овој миди фустан Е Одличен За одмор на плажа, гостин на свадба, забава, коктел, клуб, одмор, на отворено, секојдневно носење или канцеларија. Спарете го со сандали, влечки или високи потпетици ве прават шармантни и кул.

R

Им се допаѓа и на купувачите