.

.

Ressesга Фустани Женски Повик Лабава Солидна Сите Натпревар Мода Долги Ремени Фустани Фустани За Жени

Ressesга Фустани Женски Повик Лабава Солидна Сите Натпревар Мода Долги Ремени Фустани Фустани За Жени

DEN 383.84
Износ

Големина : С Биста : 83см/32.68" Половината : 92см/36.22" Колк : 90см/35.43" Должина : 119см/46.85" Големина : М Биста : 88см/34.65" Половината : 96см/37.80" Колк : 95см/37.40" Должина : 120см/47.24" Големина : Л Биста : 98см/38,58" половината : 101см/39,76" колк : 100см/39,37" должина : 122см/48,03" големина : xl Биста : 103см/40,55" половината : 105см/41,34" Колк : 105см/41,34" Должина : 123см/48,43" Големина : Xxl Биста : 108см/42.52" половината : 110см/43.31" колк : 110см/43.31" должина : 125см/49.21" женски Обичен Лабав цврст фустан со долги ремени со сите натпревари ве молиме проверете Ја табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Карактеристика : Секојдневен, елегантен. Полиестерски Материјал : Удобно и меко чувство, Лесен и Стилски. Повод : Одлично За секојдневна облека, Состанок, Одмор, ви дава мода и среќа.Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Информации за производот : Сезона : Пролет Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневна Должина : Редовно како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Карактеристики : Секојдневен Стил, Елегантен, Заоблено Деколте,Тркачка Врата,Високо Потрошено,Два Странични Џебови,Долга Должина на Подот,Цврст Фустан, Тенок Фит. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : вратот на Бродот ве прави повеќе мода. Високиот еластичен струк ве прави попривлечни. Цврстата боја го прави овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, ви помага да го покажете вашиот уникатен шармантен. Дизајни : Класични Секси Фустани Со Врат, Лотос Ракав и Рафт Полите се модерни и поелегантни.Едноставниот Фустан е Секојдневен Шик И Никогаш Застарен. Погоден за викенд, шопинг, училиште, секојдневна облека, секојдневен живот и други прилики. Обични Фустани За Жени Памук Без Ракави Летна Плажа Фустан Линија Шпагети Ремен Сарафани со Џебови. свадба гостин фустани за жени. Боја : Црна, Сина, Зелена, Црвена, Виолетова, Црвена Вино, Зелена Јаболко, Бела, Темносина, Виолетова Црвена, Длабоко Зелена, Црвена Роза, Сива, Портокалова, Жолта, Розова, Светло Сина, Праска, Кафе, Светло Виолетова, Паун Сина. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См) ; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Обичен Лабав Еднобоен Разноврсен Моден Фустан Со Долг Ремен Црн Л.

R

Им се допаѓа и на купувачите