.

.

Фустани ЗА Жени ХИМИВЕЈ Мода Жените Лабава V-Вратот Халтер Светла Блиц Кристал Долги ракави Фустан Виолетова XL

Фустани ЗА Жени ХИМИВЕЈ Мода Жените Лабава V-Вратот Халтер Светла Блиц Кристал Долги ракави Фустан Виолетова XL

DEN 2.67
Износ

Мода Жените Лабава V-Вратот Халтер Светла Блиц Кристал Долги ракави Фустан Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Тркалезно деколте Со тесна возбуда,долг ракав,корсет гроздобер шиење божиќен принт плус Европски стил ви дава ретро и елегантен изглед; фит и блесок силуета ласка На Вашата Фигура Сезона : Season,Зима Пол : Женски Стил : Гроздобер Материјал : Должина На Полиестерски Ракав : Целосен Тип На Шема : Деколте За Печатење : Должина На Фустан Со Врат : Декорација До Колена : Ниту Една Силуета : А-Линија Што добијте : 1 Х фустан забелешка : поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е Илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена големина сад велика британија еу биста должина на рамената xl 10 14 40 104cm/40.94" 40cm/15.75" 92cm/36.22" Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 104cm/40.94" рамо : 40см/15.75" должина : 92см/36.22" табела со големини : големина : С Сад : 4 Велика британија : 8 еу : 34 биста : 86см/33.86" рамо : 37см/14.57" Должина : 89см/35.04"Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 92см/36.22" Рамо : 38см/14.96" должина : 90см/35.43"големина : л сад : 8 Велика британија : 12 еу : 38 Биста : 98см/38.58" рамо : 39см/15.35" Должина : 91см/35.83"Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 104см/40.94" Рамо : 40см/15.75" Должина : 92см/36.22"големина : xxl us : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 110см/43.31" рамо : 41см/16.14" должина : 93см/36.61" Fre Himiway ® Himiway Е Растечки Бренд Во Американската Е-Трговија. Ние сме специјализирани во дизајнот, производството, дистрибуцијата и малопродажбата на облека и додатоци. Се гордееме што постојано ви обезбедуваме квалитетни производи по конкурентни цени. Одличниот дизајн заедно со извонредната изработка, како и удобноста и удобноста се нашите трговски марки за да ве направат уште позадоволни. Ве молиме продолжете да обрнувате внимание на нас, ние секогаш ќе ви ја обезбедиме најновата модна облека и најинтимната услуга. Ако не сте целосно задоволни со некој производ, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти од светска класа. Тие ќе бидат среќни да ги завршат работите. Изработен од висококвалитетна ткаенина, овој фустан е удобен за носење и одговара на облините на вашето тело, правејќи да се чувствувате сигурни и удобни кога го носите. Можете лесно да одговарате на различни чевли и додатоци за да ги исполните сите ваши начини на појавување.

R

Им се допаѓа и на купувачите