.

.

Фустани За Жени Секојдневен Женски Летен Краток Ракав Еднобоен Мек Удобен Долг Фустан На Продажба

Фустани За Жени Секојдневен Женски Летен Краток Ракав Еднобоен Мек Удобен Долг Фустан На Продажба

DEN 1.00
Износ

Тоа е дефинирано како основно парче за сите прилики. Различни Фустани Прават Да Се Чувствувате Поинаку, Овој Направи Да се Чувствувате Навистина Слатко, Слатко, Разиграно и ќе ви Понуди Првокласна Удобност. Едноставниот И Основен Дизајн На Фустан Го Прави Овој Фустан Погоден за Обликот на Телото на Повеќето Дами.Женски Летен Краток Ракав Еднобоен Мек Удобен Долг Фустанкарактеристики : 1. Различни поставки на мониторот значат дека боите може малку да се разликуваат. ●Нега на облека : Рачно Перење Ладно Нежно/Машинско Перење Во Вреќа За Перење/Одвоена Боја/Брчки Испеглани Пред Фотографијата/Не Избелувајте/Не Сушете Се.

R

Им се допаѓа и на купувачите