.

.

BeachlunchLungnge женски зраци врвен фустан со ресни

BeachlunchLungnge женски зраци врвен фустан со ресни

DEN 1.00
Износ

Еден и направено за еден ден во канцеларија или забавно излегување со викенд со вашите омилени луѓе. Овој врвен фустан од Beach Lunch Lounge ги проверува сите кутии на удобност и женски стил со својата опуштена силуета, украси за лајсни и силуета со миди. Спарете го овој женски фустан од три четвртини ракави со вашите омилени сандали или потпетици и вашиот супер-симпатичен изглед е завршен. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : MIDI должина. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 ракави со должина. Ockебови : Ништо. Карактеристики : украси за тасели на вратот. Onенски врвен фустан од Beach Lunch Lounge.

R

Им се допаѓа и на купувачите