.

.

Женски Фустан Без Ракави Со Цветна Шема, Чипка Крпеница V Вратот Долг Тип Летна Облека

Женски Фустан Без Ракави Со Цветна Шема, Чипка Крпеница V Вратот Долг Тип Летна Облека

DEN 271.84
Износ

Женски Фустан Без Ракави Со Цветна Шема, Облека од Крпеница од тантела. Атрибут На Производот. Материјал : Полиестер. Тип : Облека. Стил : Едноставен. Големина(см)ttttttt t. tt Length : t120, 5t Bust : t74-88пресврт : t61-68t Hip : t78-96. Мt Length : t122t Bust : t78-92пресврт : t65-72t Hip : t82-100. Lt Length : t123, 5t Bust : t82-96пресврт : t69-76t Hip : t86-104. Големина (инчи)ttttttt t. st Length : t47. 44 t Bust : t29. 13-34. 65пресврт : t24. 02-26. 77t Hip : t30. 71-37. 8. Мt Length : t48.03 t Bust : t30. 71-36. 22пресврт : t25. 59-28. 35t Hip : t32. 28-39. 37. Lt Length : t48, 62 t Bust : t32, 28-37, 8пресврт : t27, 17-29, 92t Hip : t33, 86-40, 94. Пакет : 1*Фустан. Топло Потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал - овој летен фустан без ракави е изработен од полиестер. Ткаенината е еластична, лесна, мека, дише и удобна. Уникатен изглед-доаѓа и со прекрасен цветен принт на целото тело, а шевовите од тантела го прават празник за очи за плажи и барови на плажа. Дизајн на облека-фустанот го нагласува половината, а изгледот Со Обвивка Со Врат, исто така, дава женски изглед. Опремена за вклопување, долгата силуета ја нагласува женската силуета. Исклучителна декорација - овој фустан без ракави со цветен принт е сладок и симпатичен. Шик изгледот го прикажува вашиот шик и секојдневен стил. Различни прилики-Фустанот е совршен за плажа, одмор, на отворено, забави, коктел забави, свадби, клубови, состаноци, вечери или секојдневно носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите