.

.

shpwfbe летни фустани за жени плус големина фустан за женски тркалезен врат обична забава џебови за лулашки црн фустан

shpwfbe летни фустани за жени плус големина фустан за женски тркалезен врат обична забава џебови за лулашки црн фустан

DEN 2.33
Износ

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Нашата Продавница.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. (1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.) Околу Големината : 1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : Л Биста : 110см/43.31 "Рамо : 43см/16.93" Ракав : 34см/13.39 "Должина : 102см/40.16" . Големина : XL Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 35cm/13.78 "Должина : 104cm/40.94" . Големина : XXL Биста : 122cm/48.03 "Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 36cm/14.17 "Должина : 106cm/41.73" . Големина : XXXL Биста : 130cm/51.18 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 37cm/14.57 "Должина : 108cm/42.52" . Големина : XXXXL Биста : 138cm/54.33" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 38cm/14.96" Должина : 110cm/43.31 " Женски Плус Големина Фустани Круг Вратот Лето Повик Партија Замав Фустан Со Џебовикарактеристики●Фустан со кратки Ракави За Секоја Пригода●овој фустан е совршен за каузален одмор, забава, работа, патување, а исто така и како фустан за дипломирање и породилен фустан.`+Големина и Облека Ве Молиме проверете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ На Левите слики. Измијте во ладна вода. Ве молиме не избелувајте и не впивајте премногу долго. (Одделете ја лесната облека од темната облека пред перење) ● Облечете Се Со Џебови●Класичниот Тркалезен врат може да ја покаже вашата елеганција. И страничните џебови се погодни за одржување на некои мали нешта. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен/Материјал За Плажа : Тип на полиестерска шема : должина На Цврсти Ракави : Декорација Со Кратки Ракави : Џебна Силуета : Вклопете што добивате : 1 Х Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. летни фустани за жени 2023 година, фустан со плус големина за жени, црн фустан, Долги Панталони, Женски Секојдневен Фустан, Панталони, Полиестер, Црна, 3 XL.

R

Им се допаѓа и на купувачите