.

.

Цикуит Жени Плетен Мини Фустан Без Прерамки Секси Изопачен Фустан Од Цевка Без Предни Ракави Бодикон Сплит Партија Клуб Фустан

Цикуит Жени Плетен Мини Фустан Без Прерамки Секси Изопачен Фустан Од Цевка Без Предни Ракави Бодикон Сплит Партија Клуб Фустан

DEN 3.33
Износ

Овој краток фустан е изработен од висококвалитетен материјал од волнено предиво за удобно чувство на рака, погоден за состаноци, шопинг, одмор итн. Спецификации. Материјал : Волнено Предиво. Пол : Жени/Девојки. Дизајн На Шема : Цврста Боја. Стил : Мода, Секојдневен . Соодветна Возраст : Возрасни. Големина Шема : . Големина(см)ttt t. st Length : t68t Bust : t60. Мtlengh : t70t Bust : t64. Lt Length : t72t Bust : t68. XLt Length : t74t Bust : t72. ttt T T T Tt t tt Length : t26. 77 t Bust : t23. 62 . Мдолжина : т27, 56 тбуст : т25, 20 . Lt Length : t28. 35 t Bust : t26. 77 . XLt Length : t29. 13 t Bust : t28. 35 . Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Содржина На Пакетот. 1 х Дами Краток Фустан. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Обезбедување квалитет : Изработена од висококвалитетна волнена ткаенина од предиво за меко и удобно искуство при носење, безбедна за кожата. Дизајн На Стилот на слободно Време : градите заврзани со стил на облекување без прерамки додаваат чувство на мода и уникатност на целокупната форма, што е визуелно попривлечно. Темперамент Краток Фустан : Покажете ја совршената линија на нозете додека додавате волшебен вкус за вас, правејќи да се издвојувате од толпата. Применливи Прилики : Погоден За забави, патувања, состаноци, одмор, шопинг, собирање пријатели, секојдневен домашен живот итн. Креативен Подарок : овој фустан може да се даде и како уникатен подарок за вашето женско семејство и пријатели во лето илиumn.

R

Им се допаѓа и на купувачите