.

.

Тикв Женски Трендовски Директен Фустан До Колена Цветен Печатен Фустан Со Кратки Ракави V Фустан За Вратот Елегантно Слободно Време Ретро Релаксирана Облека Мода ?

Тикв Женски Трендовски Директен Фустан До Колена Цветен Печатен Фустан Со Кратки Ракави V Фустан За Вратот Елегантно Слободно

DEN 1.33
Износ

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Големина : Л Големина.28" Ракав : 22см/8. Убав подарок фустан за жени. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.Високо квалитетно производство. КЛУЧЕН ЗБОР : женски фустан чевли фустани за жени фустани за долна облека фустани за плакари со фиоки фиоки за фиоки висок бел фустан син фустан за девојки фустани погодни за жени зелен фустан фустани на плажа за жени 2022 трендовски кратки фустани за жени забава ноќни црни фустани за жени коктел ребрест фустан за жени женски црн фустан чевли од тел фустани за жени летен фустан плус големина мајка на невестата фустани лесен фустан за жени фустан за девојчиња фустан со сино сирење БЕЛА И ЗЛАТНА комода.Нашиот бренд се фокусира на жени, погоден за женски блузи, маици, јакна, палто ,renchот и палтото, качулка, блуза, пуловер, џемпери, дуксери, кардиган, туники, фармерки, хеланки, молив, здолниште, панталони, чизми, костим за капење, бикини, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека итн. Нега На облека : За Да Ја Задржите Добрата Форма на Облеката, Се Препорачува Миење Раце или Машинско Перење Со Кеса за Перење, Погледнете Ја Внатрешната Етикета за Перење.❥ ( ^ _ ^ ) Ако имате какви било прашања дали е пред или по купувањето, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас.Ние се фокусираме на модната женска облека. Пол : должина На Жените : Редовен Стил : Секојдневен, Моден Материјал : Сезона На Мешавина Од памук : пролет, лето,есенска Пригода : Секојдневен,Роденден,Состанок,Забава,за работа, дома, Одмор и многу повеќе.19 " Големина : ХХЛ Големина.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.87" Должина : 96cm/37.❥ ( ^ _ ^ ) Добредојдовте На Тикв !Ernкв Онлајн Модна Продавница е основана на 2019 година. Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/закачувајте Или Обложувајте Суво/измијте Со Слични Бои, Што ќе ја Зголеми Издржливоста на Вашата Облека. Разновиден фустан што одговара на сечиј стил може да биде облечен нагоре или надолу, да покаже урбан стил и забава. Овој фустан изгледа одлично и опуштено во прекрасен летен ден. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.Utkv Clearance Ernkv Женски Трендовски Директен Фустан До Колена Цветен Печатен Фустан Со Кратки Ракави V Фустан За Вратот Елегантно Слободно Време Ретро релаксирана Облека Моден Летен Клиренс Сива XXLProduct Функција : 1.27" Должина : 97см/38.

R

Им се допаѓа и на купувачите