.

.

Бебе Галерија завиткано платно со плови

Бебе Галерија завиткано платно со плови

DEN 527.84
Износ

е висококвалитетен печатење на платно, во кој се наведува осамено бебе, на куп облека, во стилот на симболика на уметникот. Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија. Направени по нарачка. Подготвени да висат. Достапни големини на Muliple.

R

Им се допаѓа и на купувачите