.

.

Керамички Плочки Мувла Доказ Јаз Лента Линија Налепница Водоотпорен Самолепливи

Керамички Плочки Мувла Доказ Јаз Лента Линија Налепница Водоотпорен Самолепливи

DEN 1.67
Износ

Карактеристики : * нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*самолеплив стап добро на секоја мазна чиста површина над старата плочка, керамика, стакло, метал, мазен обоен ѕид или лакирано дрво; водоотпорни налепници се користат за празнина од сите плочки.*Украсете ја спалната соба, бањата, кујната, дневната соба, канцеларијата, трпезаријата, забавата, свадбата, Ноќта на Вештерките, Божиќ; совршени материјали за забави и декор*овие мали налепници за плочки ќе го направат вашиот живот пошарен. Може да се користи за сите рамни и мазни површини.*Керамичка Плочка Лента За Јаз Отпорна на Мувла може да се инсталира на повеќето добро формирани подлоги, ако ѕидовите се чисти, мазни, суви и без прашина, сапун, маснотии, прифатлив гипс картон, чисти и мазни плочки.Спецификации : Материјал : Петкол : Злато, Сребро, Црнокарактеристики : Водоотпорен, Самолеплив, Декорација На Ѕидот На Подот Големина : 0,5 см х 50 м, 1 см х 50 м, 2 см х 50 мпакаж Содржина : 1 х Јаз Лента Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Самолеплив стап добро на секоја мазна чиста површина над старата плочка, керамика, стакло, метал, мазен обоен ѕид или лакирано дрво; водоотпорни налепници се користат за јаз од сите плочки. Украсете ја спалната соба, бањата, кујната, дневната соба, канцеларијата, трпезаријата, забавата, свадбата, Ноќта на Вештерките, Божиќ; совршени материјали за забави и декор. Овие мали налепници за плочки ќе го направат вашиот живот пошарен. Може да се користи за сите рамни и мазни површини.

R

Им се допаѓа и на купувачите