.

.

Лига-Супер Боул Лви-Билети Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Лига-Супер Боул Лви-Билети Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

DEN 2.33
Износ

Овој Тренд Меѓународната Нфл Лига-Супер Боул Лви-Билети Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамени Трендови Меѓународните Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

R

Им се допаѓа и на купувачите