.

.

Сиетл Seahawks - Thriplets wallиден постер со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

Сиетл Seahawks - Thriplets wallиден постер со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

DEN 2.67
Износ

Овој трендови меѓународни НФЛ Сиетл Seahawks - Triplets 21 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер со магнетната рамка од дрво за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Интернационал НФЛ Сиетл Seahawks - Трипчиња 21 wallиден постер со магнетна рамка : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите