.

.

Лос Анџелес Лејкерс - Серија на серии на Ентони Дејвис, 14.725 22.375

Лос Анџелес Лејкерс - Серија на серии на Ентони Дејвис, 14.725 22.375

DEN 271.84
Износ

Овој меѓународен трендови во НБА Лос Анџелес Лејкерс - Ентони Дејвис Функција Серија 23 Wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите за трендови користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Подготвена за рамка или може да се обеси со употреба на клипови по постер, монтирања или влезови. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375".

R

Им се допаѓа и на купувачите