.

.

Денвер Нагетс - Постери за wallидови со лого со пинови за притисок, 22.375 34

Денвер Нагетс - Постери за wallидови со лого со пинови за притисок, 22.375 34

DEN 1.33
Износ

Овие трендови меѓународни НБА Денвер Нугетс - лого 18 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Nba Denver Nuggets - Лого 18 wallиден постер со пинови за притисок Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

R

Им се допаѓа и на купувачите