.

.

Далас Маверикс - постер за wallидови на Лука Дончиќ, 22.375 34

Далас Маверикс - постер за wallидови на Лука Дончиќ, 22.375 34

DEN 768.00
Износ

Ова е дизајнирано со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите меѓународни постери имаат врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендовите меѓународни постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Лесен, лесен за склопување дизајн создава брза инсталација. Трендови Интернационал НБА Далас Маверикс - Лука Дончиќ 22 wallиден постер : Постери за постери вклучува две 24 "предвремени до затворање на пластични шини со две прилагодливи закачалки. Автентични, официјално лиценцирани уметнички дела. Димензии на постери : 22.375" x 34 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите