.

.

Оклахома Сити Гром-Капе Кошарка 24.25 35.75 Врамени Постер

Оклахома Сити Гром-Капе Кошарка 24.25 35.75 Врамени Постер

DEN 2.33
Износ

Трендови меѓународните постери во рамка се омилениот декор за соби на сите! Чистиот, модерен дизајн и врвната сатенска завршница на Овој Нба Оклахома Сити Гром - Капе Кошарка 21 Ѕид Постер Ќе направи задебелен ѕид декор изјава во секоја соба. Украсете ја спалната соба, бањата, детската соба, дневната соба, канцеларијата, студентскиот дом и многу повеќе! Нашите врамени постери се лесни и лесни за закачување со помош на закачалката за пили, така што ќе можете да уживате во неа за кратко време. Секој од нашите врамени постери е гордо. Додадете ги овие украси заедно со другите додатоци на списокот со материјали за забави исто така! Трендови меѓународниот ѕид постери се совршен начин да се облекуваат вашите партии. Врамен постер прави и одличен подарок! Без разлика дали станува збор за роденден, Божиќ, затоплување на куќата или за вашиот најдобар пријател, тие ќе сакаат да добиваат врамен постер за да го покажат својот стил. ОВОЈ Тренд Меѓународниот НБА ОКЛАХОМА СИТИ ГРОМ-КАПЕ КОШАРКА 21 ЅИДЕН ПОСТЕР користи уметнички дела со висока резолуција и е отпечатен На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт што ги подобрува боите со висококвалитетен изглед и чувство. РАМКАТА ЗА ПОСТЕР е чист и модерен дизајн понуден во различни бои за да ја прикаже уметноста и да даде комплимент за секој декор во просторијата. ЛЕСНИОТ постер е 22,375" х 34", а завршената големина е 24,25" х 35,75 " х.75".

R

Им се допаѓа и на купувачите