.

.

Тампа Беј Буканеерс - Супер Боул Лв Минималистичко Лого Ѕид Постер со Притискање, 22.375 34

Тампа Беј Буканеерс - Супер Боул Лв Минималистичко Лого Ѕид Постер со Притискање, 22.375 34

DEN 2.00
Износ

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Тампа Беј Буканери - Супер Боул Лв Минималистички Логото Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нфл Тампа Беј Буканери - Супер Боул Лв Минималистички Лого Ѕид Постер Со Притискање : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

R

Им се допаѓа и на купувачите