.

.

Green Bay Packers - Aronиден постер Арон Роџерс, 22.375 34

Green Bay Packers - Aronиден постер Арон Роџерс, 22.375 34

DEN 1.33
Износ

Овој трендови меѓународни NFL Green Bay Packers - Aaron Rodgers 22 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International, LLC е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и социјални канцелариски производи. Трендовите меѓународни постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Подготвена за рамка или може да се обеси со употреба на клипови по постер, монтирања или влезови. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

R

Им се допаѓа и на купувачите