.

.

Yorkујорк гиганти - Постер за wallидови на Еван Енграм со магнетна рамка, 22.375 34

Yorkујорк гиганти - Постер за wallидови на Еван Енграм со магнетна рамка, 22.375 34

DEN 2.00
Износ

Овој трендови меѓународни NFL Newујорк гиганти - Еван Енграм 18 wallиден постер. Постерите за врамени трендови се дизајнирани со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобруваат боите за да направат смела изјава за wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме нешто за секого. Trends International NFL Newујорк гиганти-Еван Енграм 18 wallиден постер со магнетна рамка : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите