.

.

Трговска марка ликовна уметност „пустина ложа 24“ платно уметност од Jeanан Плут

Трговска марка ликовна уметност „пустина ложа 24“ платно уметност од Jeanан Плут

DEN 0.33
Износ

Уметник : Jeanан Плутсубјект : Animalивотни Стил : Куќа на производот Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има елени на дното на рамката со птици околу неа. Јас сум во најголем дел самоучен сликар, Фотограф и графички уметник. Студирав сликарство на UWO во Ошкош, ВИ и поминав разни часови по уметност низ годините. На 16 години сликав за домашен дизајнер на D�cor, но сега сум сам во последните 5 години Jeanан Плут „Дивина ложа 24“ платно уметност.

R

Им се допаѓа и на купувачите