.

.

Крем и злато рачно изработена луксузна перница 12in 20in

Крем и злато рачно изработена луксузна перница 12in 20in

DEN 469.60
Износ

Додадете богато парче изјава во вашиот простор со оваа плутакрим и златна рачно изработена луксузна перница. Ткаенината е мешавина од памук, рајон и полиестер. Перниците се рака *боја : крем и злато *двострана перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на шемата може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешноста *Перници вклучуваат ** Хипоалергичен надолу алтернативна полицијална вметнување *суво чиста препорачана *содржина на ткаенина : 50%памук/34%рајон/16%полиестер *шема : геометриски крем и злато рачно изработена луксузна перница 12in x 20in.

R

Им се допаѓа и на купувачите