.

.

Јужен Брег Вито Преодна Област Килим, Браун, 8' 10'

Јужен Брег Вито Преодна Област Килим, Браун, 8' 10'

DEN 2928.00
Износ

Атрактивен тепих во Преоден стил кој вели дека украсните парчиња се наменети само за ѕидовите? Разубавете го просторот под вашите нозе и дајте му на вашиот дом опуштен, пријатен изглед со овој внатрешен тепих во преоден стил. Неговите надредени геометриски линии ќе се истакнат во различни видови декор : слободно комбинирајте го со модерни, Индустриски, па дури и Современи додатоци, за поавангардна esетика. Се што треба да направите е да го извадите овој атрактивен килим во вашата дневна соба или спална соба, за повеќе од целосен декор!Лесно за чистење без начин овој полипропиленски килим може да ви го комплицира животот, бидејќи е многу лесно да се грижите. Само протресете го за да ја отстраните прашината-и се препорачува влажна крпа за чистење дамки. Исто така, подобро е да користите ротирачка четка или правосмукалка без шипка за тепање за да отстраните поголеми честички. Најдоброто нешто од сите, иако : тоа е ултра-меки уши кои ќе ги направат вашите нозе многу среќни! За ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ и ПОМОШ ЗА ВРЕМЕ НА СКЛОПУВАЊЕТО, ве молиме контактирајте не по телефон на 1-800-290-0465, текстуална порака на 915-800-2833 (може да се применат такси), е-пошта на услуги@ или пополнете формулар за барање дел на https : // / страници/контакт-us-en. Јужен Брег Вито, Современи Минималистички Линии Област Килим, Црна ИЗРАБОТЕНА ОД ПОЛИПРОПИЛЕН : овој декоративен килим е 100% полипропилен, за висококвалитетно парче со о-толку-мека текстура. ПРЕОДЕН СТИЛ : паралелните надредени линии во овој килим ќе додадат порелаксиран амбиент, заедно со оригинален преоден стил, во вашата дневна соба или спална соба. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : протресете го килимот за да се ослободите од прашината и користете влажна крпа за чистење на дамките. Можете исто така да користите ротирачка четка или правосмукалка без шипка за тепање. Произведено Во Белгија. Додатоци не се вклучени. 1-година ограничена гаранција. Било какви прашања? Контактирајте Го Јужниот Брег, достапен 7/7 : 1-800-290-0465 или . Не е потребно собрание. Оваа ставка се испраќа во 1 кутија. Димензии на кутијата : 85" (Л) х 6 "(Ш) х 6 " (Ч) 22,5 фунти. Сите наши производи ги исполнуваат Или надминуваат северноамериканските безбедносни стандарди и нашето пакување е тестирано и сертифицирано за да се намали ризикот од оштетување за време на пратката. Исчистете го местото со влажна крпа, протресете за да ја отстраните прашината и користете ротирачка четка или вакуум без лента за тепање.

R

Им се допаѓа и на купувачите