.

.

Бернат Бебе Спорт Голема Топка Предиво

Бернат Бебе Спорт Голема Топка Предиво

DEN 285.12
Износ

Бернат Бебе Спорт е лесен бебе предиво со суптилен сјај. Ова 100% акрилно предиво се шие со одлична дефиниција и е достапно во широк спектар на меки нијанси. Бернат Бебешките Предива Се оеко-текс сертифицирани и се тестираат за над 300 штетни материи и докажано се безбедни за чувствителната кожа на вашето бебе. Погодно машина за перење и сушење за лесна нега. Омбрес : 100% Акрилик.

R

Им се допаѓа и на купувачите