.

.

Денсо Филтер За Воздух 143-Одговара изберете: 2006-КИА ОПТИМА, 2007-КИА РОНДО

Денсо Филтер За Воздух 143-Одговара изберете: 2006-КИА ОПТИМА, 2007-КИА РОНДО

DEN 254.40
Износ

Работејќи со различни производители, ДЕНСО-веќе глобален лидер НА ОЕМ во компонентите за филтрирање на моторот-продолжува да биде иноватор и ГО држи ДЕНСО пред конкуренцијата. Филтрите За Воздух За Прв Пат Се дизајнирани да ги задоволат високите стандарди за квалитет На Денсо, обезбедувајќи примерен квалитет и перформанси. Обезбедувањето квалитет е загарантирано За Филтрите За Воздух На Денсо За Прв Пат. Можете да бидете сигурни дека го обезбедувате најдоброто за вашето возило. Денсо Филтер За Воздух 143-3531.

R

Им се допаѓа и на купувачите