.

.

Менхетен Удобност Кронкит Портокал И Орев Твил Акцент Стол

Менхетен Удобност Кронкит Портокал И Орев Твил Акцент Стол

DEN 1439.84
Износ

Кронкитот ја носи целата софистицираност на голем стол со перничиња, но со минималистички сензибилитети на модерниот дизајн. Ова парче е стручно конструирано и завршено со обоени нозе од пепел. Средината На Векот - Модерен Акцент Стол Совршен За Дневна Соба, Трпезарија и Домашна Канцеларија Употреба. Мерки : 28.7 во. Должина, 22.4 во. Висина, 26 во. Длабочина. Цврсто Пепел Дрво Испрскани Нозе за Дизајн и Издржливост. Стол за Рака Во отворен Стил Тапациран Во Твил Остави За Удобност и Мекост. Вклучува 1 Отстранлива Перница. Пена Со висока Густина Исполнета Назад и Подлога на Седиштата. Тежина Капацитет : 300 Фунти. Висина на седиштето : 16,9 инчи. Потребно Е Минимално Склопување. Вклучен Е Целиот Хардвер.

R

Им се допаѓа и на купувачите