.

.

Рамка Бело Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

Рамка Бело Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

DEN 1390.08
Износ

Рачно изработена Рамка За Слики Од Бело Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Со Димензии од 10х35 Инчи, Вкупните Димензии На Рамката Се Мерат 48,3176470588235 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : Целиот Инвентар,Амазон,Рамки Инчи Рамка Длабочина На Зајакот : Рамка За Слика Инчи Нашите Рамки Доаѓаат Во Комплет Со Преден Дел Отпорен НА УВ, киселина слободен пена Одбор Поддршка, И Виси Хардвер.Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално (портрет или пејзажна ориентација).Гордо Направено По Нарачка во САД! 10х35 Рамка Бело Вистинско Дрво Рамка За Слика Ширина 0,75 Инчи Внатрешна Рамка Длабочина 0,5 Инчи Век Фото Рамка Комплетна СО УВ Акрилик, Пена Одбор Поддршка И Виси Хардвер.

R

Им се допаѓа и на купувачите