.

.

Колекцијата Ступел Домашен Декор Што И Да Ја Попрска Вашата Крофна Ѕидна Уметност

Колекцијата Ступел Домашен Декор Што И Да Ја Попрска Вашата Крофна Ѕидна Уметност

DEN 351.20
Износ

Отпечатена на високо издржливо дрво, Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Што И Да Ја Попрска Уметноста На Ѕидот Од Крофни, сигурно ќе донесе весела енергија во вашиот простор во годините што доаѓаат. Смела изрека во разиграна типографија и розова нијанса на меурчиња додаваат дрзок шарм на оваа ѕидна плоча. Изберете од достапните опции за големина. За внатрешна употреба. Дизајн на розова крофна. Дрво изграден ѕид плакета. Испорачани подготвени да висат.

R

Им се допаѓа и на купувачите