.

.

Девојки за девојчиња за чудо на нација, тешки мета, 3-пакувања, големини 4- & плус

Девојки за девојчиња за чудо на нација, тешки мета, 3-пакувања, големини 4- & плус

DEN 399.52
Износ

Трикратен третман на маички! Мека, без ознака и подготвена за денот, 3-пакетите на Tees на Wonder Nation е лесна победа за нејзината гардероба. Класичен дизајн на екипаж со долги ракави, овие тимови беа направени да се мешаат, да се совпаѓаат и да се носат на повторување. Поставете ги со фланел или носат соло, или во секој случај, таа е сигурна дека ќе го сака својот стил без напор и удобно чувство. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три тимови. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Вклучува мешавина од бои. Докажано дете тешко : Дизајнот без ознаки обезбедува дополнителна удобност. Долг ракав, 3-пакет за девојчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите