.

.

Едноставно, Божиќни starsвезди во боја на Дејзи, Божиќни меки вртења полиестер декоративно фрлање перница, 16 16

Едноставно, Божиќни starsвезди во боја на Дејзи, Божиќни меки вртења полиестер декоративно фрлање перница, 16 16

DEN 851.20
Износ

Стилирањето на вашиот дом за празниците никогаш не било толку лесен отколку со едноставно маргаритка 16 "x 16 " сливи Божиќни starsвезди Акцент перница од нашата колекција на празнични желби. Оваа перница ќе додаде стил во вашиот кревет, троседот или фотелјата! Boundе ја обожавате празничната атмосфера донесена во вашиот дом со овие зачудувачки дизајни за да го направите вашиот дом весел! Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите