.

.

Уметничка УМЕТНОСТ Пред-Вчитување Редење Метал Писмо Послужавник, Црна

Уметничка УМЕТНОСТ Пред-Вчитување Редење Метал Писмо Послужавник, Црна

DEN 257.92
Износ

Уметничката Црна Лента За Букви што Може Да Се Реди е идеална за секое поставување! Послужавникот е изработен од висококвалитетен удиран челик за издржливост и цврстина. Засилените тркалезни рабови додаваат стил и обезбедуваат долготраен изглед додека заштитните стапала спречуваат абење на површината и гребнатини. Фиоката со предно полнење, наредена држи 8,5 инчи. х 11 во. или документи со големина на буква Со Големина А4. Организирајте Документи За Лесен Пристап Со Предно Оптоварување. Држи 8.5 Во. Х 11 Во. Писмо И Материјали Со Големина А4. Силната, Издржлива И Тешка Метална Конструкција Одржува Висококвалитетен Изглед И Се Вклопува Во Секој Декор. Засилените Тркалезни Рабови Обезбедуваат Издржливост И Привлечни Детали. Заштитни Стапала За Спречување На Абење На Површината И Гребнатини.

R

Им се допаѓа и на купувачите