.

.

Кревет Страна Железнички Заштитник Шара Шема Црна Пластика

Кревет Страна Железнички Заштитник Шара Шема Црна Пластика

DEN 1745.44
Износ

Карактеристики. Карактеристики - Заштита на вашите камиони кревет шини од гребнатини и вдлабнатини предизвикани од секојдневниот носат и солза со husky quad капи Произведени од високо трајни термопластични полиолефин материјал Husky quad капи се подебели и посилна од повеќето други кревет железнички капа заштитници на пазарот Инсталира лесно со 3m пена лента-Спецификации - Површина дизајн - Ребрести Покриеност - Внатре и врвот на железнички Заврши - Упатуваа шема Боја - Црна Материјал - Пластика Удел дупка џеб опција - Да Инсталација тип - Две двострано лента Одговара за - 2007-2013 chevrolet silverado 1500, 2007-2014 chevrolet silverado 2500 hd, 2011-2014 chevrolet silverado 3500 hd - SKU : KSAO66754.

R

Им се допаѓа и на купувачите