.

.

Uxcell BNC Машки до BNC Машки Coa Кабел RG Ниска Загуба RF Коаксијален Кабел Ом Нозе

Uxcell BNC Машки до BNC Машки Coa Кабел RG Ниска Загуба RF Коаксијален Кабел Ом Нозе

DEN 182.24
Износ

Uxcell BNC Машки до BNC Машки Коаксијален Кабел RG316 Ниска Загуба RF коаксијален Кабел 50 om 4 Стапкиопис : овие кабли СЕ заштитени RG316, врските внатре се залемени и кабелот е изработен од бакарни проводници. Rg316 coax се препорачува за апликации со голема моќност или корисници кои едноставно го сакаат најдобриот можен коакс. Спецификација : Импеданса : 50 ом никел позлатени конектор тело Позлатени месинг контакти Пакет Вклучува : 1 x RG316 Коакс Кабел.

R

Им се допаѓа и на купувачите