.

.

Трговска марка ликовна уметност Кастило де Сан Фелипе дел Моро 3 платно уметност од Кејтис, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Кастило де Сан Фелипе дел Моро 3 платно уметност од Кејтис, црна мат, црна рамка

DEN 1.33
Износ

Ова подготвено за виси, Matted Framed Art Piece има надворешен поглед на Castillo de San Felipe del Morro.giclee (JEE-CLAY) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на црно матенирање и доаѓа во црна рамка. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Црниот мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор. Трговска марка ликовна уметност „Кастило де Сан Фелипе дел Моро 3“ платно уметност од Кејтис, црна мат, црна рамка : Уметник : Кејтис. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, црна матка, платно, акрилик.

R

Им се допаѓа и на купувачите