.

.

Трик или третирајте ја торбата за тотални за Ноќта на вештерките Есмерелда

Трик или третирајте ја торбата за тотални за Ноќта на вештерките Есмерелда

DEN 175.84
Износ

Tote Esmerelda е совршен додаток за сезоната на Ноќта на вештерките. Забавниот дизајн е отпечатен од обете страни. За издржливост, тотерот е направен од 100% полиестер и има памучни веб -рачки. Не-ткаената полиестерска обвивка додава дополнителна цврстина. Се препорачува чистење на самото место. "Едноставно маргаритка, трик или третирајте ја торбата за тотални за Ноќта на вештерките Есмерелда : Печати од двете страни. Внатре во обложена со неткаени поли. Памучни веб-рачки.

R

Им се допаѓа и на купувачите