.

.

Четка За Масло, Четка За Готвење, Силиконска Четка За Потопување Повеќенаменски Кујнски Материјали За Готвење Печење

Четка За Масло, Четка За Готвење, Силиконска Четка За Потопување Повеќенаменски Кујнски Материјали За Готвење Печење

DEN 91.04
Износ

Четка за масло, Четка За Готвење, Четка За Силиконско Поткопување Повеќенаменски Кујнски Материјали за Готвење Печењеспецификација : Карактеристика : И Не - и еколошки. Повеќенаменска алатка за кујнски прибор. Погоден за печење, готвење, печење СКАРА. За четкање масло на шпорети кога правите колачи, леб или скара. Практичен и стилски Може да се користи постојано лесен за чистење И отпорност На температура Спецификација : Материјал : Силикон +Пластика. Боја : прикажи како сликапредоми Бои Големина : 17,5х3, 2 см /6,9 х 1,2 инчен Забелешка : Бои по Случаен Избор пакет вклучени : 1 х Силиконска Четка За Бастинг Не - и еколошки. Повеќенаменска алатка за кујнски прибор. Погоден за печење, готвење, печење СКАРА. За четкање масло на шпорети при правење колачи, леб или скара. Лесен за чистење и отпорност на температура.

R

Им се допаѓа и на купувачите