.

.

Burco Driver Side Flat замена на огледало за огледало за Ford Tempo

Burco Driver Side Flat замена на огледало за огледало за Ford Tempo

DEN 1.33
Износ

Овој пад се вклопи во рачно огледало (огледало со рачка) одговара на следниве возила *на големината и стилот на совпаѓање : 1984-1985 Форд Темпо 1984-1985 Меркур Топазсеј "Компатибилности на автомобили " За дополнително одговара на сите наши замени автомобилски огледала стакло е 100 % Реално стакло кое користи високо-end cnc опрема што ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM. Значи, кога купувате стакло од огледало од вас, знаете дека купувате стакло од огледало што е врвен квалитет и ги доставува перформансите, изгледот и јасноста што ви е потребна за оптимално гледање! Burco 2456 Side Side Flat замена на огледало за огледало за Ford Tempo.

R

Им се допаѓа и на купувачите