.

.

Кратка лесна патека на отворено за машка лесна патека

Кратка лесна патека на отворено за машка лесна патека

DEN 2.33
Износ

Скратената патека на отворено на отворено на отворено и истражувајте со кратки лесни патеки на отворено. Направени од мешавина од памук за удобност и дишење, овие шорцеви имаат UPF30 за заштита на сонце. Овие шорцеви се целосно опремени со многу џебови, и Д прстен од левата страна за да ги кликне клучевите или другите најважни работи. Кратка лесна патека. Замачкани предни џебови. Zip Patch назад џебови со табулаторот за влечење на кабелот. Интегриран прилагодлив појас. Д-прстен на половината. Заштита на UPF 30. Стил# NW918 CV.

R

Им се допаѓа и на купувачите