.

.

Празнични Зделки За Накит Од Нерѓосувачки Челик Ткаени Магнетни Парови Нараквици Моден Накит Нараквици За Рачни Ремени

Празнични Зделки За Накит Од Нерѓосувачки Челик Ткаени Магнетни Парови Нараквици Моден Накит Нараквици За Рачни Ремени

DEN 3.00
Износ

Нерѓосувачки Челик Ткаени Магнетни Двојки Нараквици Моден Накит Рака Ремензошто Магнетни Нараквици?Нашите Магнетни Нараквици се минималистичка верзија На Нараквиците За Магнетни Парови.Тојсекој има различен вкус и стил на накит-сакаме да бидете што е можно поудобни додека сеуште го чувате значењето и промисленоста на нашите љубовни нараквици.нараквица со а другата Со Океаните ќе ве потсетува колку е силна вашата љубов и е.Тие го одржуваат ветувањето за вечна љубов во рамките на : "Заклетва Како и заветите длабоко како што се разменуваа океанот, љубители на вечната лојалност додека морињата не се исушат и карпите не се распаднат."Карактеристики : Дизајн На Магнетна Тока.2 Врежани Шарм : 1 х 1 хспецификации : Материјал : Издржлива Најлонска Должина на Јаже : 16-23см / 6.3"-9"пакетот вклучува : 2 х Нараквици Нерѓосувачки Челик Ткаени Магнетни Парови Нараквици Моден Накит Рака Ремен. Зошто Магнетни Нараквици?. Нашите Магнетни Нараквици се минималистичка верзија На Нараквиците За Магнетни Парови. Ние. секој има различен вкус и стил на накит-сакаме да бидете што е можно поудобни додека сеуште го чувате значењето и внимателноста на нашите љубовни нараквици. нараквица со а другиот Со Океаните ќе се задржи. ве потсетува колку е силна вашата љубов и е. Тие го одржуваат ветувањето за вечна љубов во рамките на : "Заклетва. високо како и завети длабоко како океанот беа разменети, љубовници. вечна лојалност додека морињата не се исушат и карпите не се распаднат.".

R

Им се допаѓа и на купувачите