.

.

Организатор На Сорбус Канти со Прикачени капаци

Организатор На Сорбус Канти со Прикачени капаци

DEN 2.33
Износ

Организирајте се Со Кантите За Контејнери За Плакарот Сорбус! Овој сет на канти за складирање има различни основни потреби за домаќинството, особено во плакарот! Организирајте што било од чорапи и додатоци до шминка и канцелариски материјали. Јасниот дизајн ви овозможува да ја идентификувате содржината на прв поглед, додека затворањето на капакот ја одржува вашата содржина содржана и безбедна. Ставете дополнителни контејнери на врвот за да го максимизирате вертикалниот простор за складирање. Повеќенаменско складирање за секој простор. Трансформирајте го секој плакар со преклопени чорапи, ремени, облека за бебиња и други додатоци. Ако гаџетите и резервите за биро постојано се преполни во вашиот простор, едноставно ставете ги во овие канти за контејнери и навлечете ги на која било полица, работна површина или внатрешни фиоки. Во детската соба, создадете ЗАБАВНО-цционално складирање идеално за сортирање мали играчки. Кантите се лесни, цврсти и лесно се гледаат што има внатре. Можностите се бесконечни!. Удобен дизајн. Средни Канти За Контејнери со капаци( Сет од 2).Складирање за вертикално складирање.Изработени од силна проѕирна пластика.Бпа и без хлор.Чистете со рака. НЕ ставајте во машина за миење садови.Мерки приближно 10,87" L x 6,50" W x 3,75 " H. КОНТЕЈНЕРИТЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ (2-ПАКУВАЊЕ) Го одржуваат вашиот плакар/најважните работи за домаќинството организирани во јасни контејнери за корпа за складирање, комплетирани со затворање на капакот. ЗАТВОРАЊЕ на капакот Што Може Да се Нареди за да се зголеми вертикалниот простор. Лесен за носење дома, канцеларија, студентски дом, Р.в. и кампер. ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН Јасни корпи за организатори со КАПАК со шарки. Изработени од силна проѕирна пластика. Редење. Бпа-слободен. Без хлор. Чистете со рака. НЕ ставајте во машина за миење садови. Мери приближно 10,87" Л х 6,50 "В х 3,75" Х.

R

Им се допаѓа и на купувачите