.

.

Женска Модна Забава Ремен Во Боја На Почвата Секојдневни Врвови На Резервоарот За Туника Без Ракави

Женска Модна Забава Ремен Во Боја На Почвата Секојдневни Врвови На Резервоарот За Туника Без Ракави

DEN 287.84
Износ

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 72см/28.35" Должина : 31см/12.20" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 76см/29.92" Должина : 32см/12.60" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 81см/31.89" Должина : 33см/12.99" Големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 86cm/33.86" должина : 34cm/13.39" ЖЕНИ МОДА ПАРТИЈА ПОЧВАТА БОЈА ЛЕНТА повик ракав туника резервоарот tops ве молиме проверете ја Табелата со големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.   Специфичност на предметот сезона : Лето, Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Јака Без Ракави : Тип На Шема На Врат : Стил На Почва : Мода, Причинско-Последични карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот вклучува 1pc Vest Size chat : Женска Модна Забава. Боја На Почвата. Ремен Повик. Туника Без Ракави. Резервоари.

R

Им се допаѓа и на купувачите