.

.

Жена Пуловери Облека Дами Пролет Aut Зима Дуксери Жени Женски О-Вратот Обични Дуксери Сина Л

Жена Пуловери Облека Дами Пролет Aut Зима Дуксери Жени Женски О-Вратот Обични Дуксери Сина Л

DEN 3.33
Износ

Женски Тркалезен Врат Врвови Со Долги Ракави Божиќен Симпатичен Дуксер Со Принткарактеристики : + Мек материјал. Симпатична Божиќна дуксерка со Пуловер има слој од тенок кадифен внатре во целокупниот подебел јуји, супер мек и удобен за носење.- Моден дизајн. Среќен Божиќ писмо печатење пуловер, празнична божиќ долги ракави маица, божиќ шема празник маица блузи за жени, Божиќ дуксер за жени.● Секојдневен стил. Долг ракав, лабаво вклопување, еднобојна, основна, едноставна, модерна. Лесен дизајн На Божиќна кошула, густа ткаенина, квалитетно вклопување и чувство го прават одлично Божиќно парче.●Лесно Совпаѓање На Модата : лесен дуксер со пуловер со фармерки, хеланки, потпетици или чизми ќе направи да изгледате привлечно додека останувате удобно. Во прилика. Овој пуловер е совршен за вашето секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, датуми и какви било други пролетни, есенски и зимски прилики.Информации за производот : Сезона : Aut, Зима И Пролет : Женски Повод : Секојдневен Материјал : француски кашмир четкан стил : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Sweatshirt Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengths61036110cm/43.31"62cm/24.41"50cm/19.69"68cm/26.77"M81238116cm/45.67"63cm/24.80"51.5 cm/20.28"70cm/27.56"L101440122cm/48.03"64cm/25.20"53cm/20.87"72cm/28.35"XL121642128cm/50.39"65cm/25.59"54.5 cm/21.46"74cm/29.13"XXL141844134cm/52.76"66cm/25.98"56cm/22.05"76cm/29.92" кошулата со долги ракави е изработена од памучна мешавина и полиестер, која е лесна, мека и дише. Се препорачува миење со ладна вода или хемиско чистење. Супер мек, удобен и вам - Изработен од висококвалитетен полиестер и спандекс, овој женски дуксер, дуксер, пуловер и јакна се супер меки и пријатни како меко топло ќебе, што ве загрева во студената aut и зима. Карактеристики : Долг Ракав, Стил На Пуловер, Совршено совпаѓање со вашите омилени шорцеви, чизми, Фармерки или хеланки.

R

Им се допаѓа и на купувачите