.

.

ДизајнАрт „Бели геометриски“ модерни и современи печати на природно бор дрво

ДизајнАрт „Бели геометриски“ модерни и современи печати на природно бор дрво

DEN 2.00
Износ

Оваа оригинална уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕКАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ МАСТО преку боите на дизајнот, додавајќи на автентичен карактер на дрво на вашите уметнички дела . Геометриската ликовна уметност е директно отпечатена на дрво со употреба Супериорен квалитет 6 бои УВ мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : плоштад. - Предмет : Тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : геометриски. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Мулти-боја 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

R

Им се допаѓа и на купувачите