.

.

Летни Сончогледи Црна Лабрадор Ретривер Јадење Сушење Мат

Летни Сончогледи Црна Лабрадор Ретривер Јадење Сушење Мат

DEN 207.84
Износ

Јадење Сушење Мат кој раса специфични Лабрадор Ретривер уметнички дела. Додадете ја оваа Шарена Подлога за Сушење Садови за украсување За Лето, Оваа Подлога за Сушење Садови е Од колекцијата Летни Сончогледи На Каролин. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Оваа Душек За Сушење Садови е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Душекот За Сушење Садови има полиестерско лице што апсорбира вода, а средината е изработена од влошка од полиуретанска пена за да го одржува вашиот шалтер сув. Одлично за сушење на воздухот на вашите садови, чаши, матични садови, сребрени садови, тенџериња, тави, шишиња или овошје и зеленчук. Оваа Подлога за Садови ги мери и одговара на повеќето шалтери и под повеќето лавици за сушење садови. Прекрасни уметнички дела отпечатени на предната страна, Абсорбента Душек За Сушење За Кујнски Бројач не се лизга. Сушење мат за Кујна Контра Мерки . Печатени ВО САД и увезени. Машина За Перење И многу издржлив, микрофибер сад сушење мат. Совршен подарок за загревање на куќата за нов дом или реконструкција. Прави одличен подарок за водителка, Божиќен подарок, подарок За Денот На мајката или подарок За роденден. Ги штити вашите шалтери и се вклопува под решетки за сушење садови. Произведуваат сушење мат. Зеленчук сушење мат. Лабрадор Ретривер подароци, Лабрадор Ретривер колекционерски предмети.

R

Им се допаѓа и на купувачите